KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499048
nr 1449 9048
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 2001, bladets mått: 101x81cm, yttermått inklusive ram: 118x96cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:42:32
16/2 17:07:12
500 kr
21/2 18:34:18